Wizjoner i aktywista, który z powagą i konsekwencją podchodzący do każdej realizowanej inicjatywy społecznej i ekonomicznej. Pierwsze marki społeczne realizuje od końca lat 90. Stworzył 10 marek z czego połowa na stałe wytwarza usługi dla biznesu a reszta tworzy działania wspomagające reintegrację społeczną i ekonomiczną dla osób potrzebujących. Oprócz Dobrej Ekonomii prowadzi także Bartoszycki Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej.

Artur Ziemacki

Prezes Zarządu

Konkretna w działaniu oraz analityczna w myśleniu. W naszym przedsiębiorstwie społecznym odpowiada za porządek finansowy, bez którego nie mogłoby funkcjonować żadne przedsiębiorstwo a na pewno firma z misją społeczną. Efektem jej pracy jest porządek w dokumentach i podatkach. Jeżeli chodzi o pełne księgi handlowe to potrafi znaleźć przysłowiową „igłę w stogu siana”. Prywatnie mama dwóch niesamowitych chłopców Gabriela i Błażeja oraz kota Kropka.

Alicja Ziemacka

Skarbnik Zarządu

Facet, bez którego oprawa graficzna serwisów www, roll-upy, ulotki i foldery Dobrej Ekonomii miała by bardzo ubogi wygląd. Obsługa programów do grafiki tj. Photoshop i Corel to dla niego życie codzienne. Jest człowiekiem z bogatymi zainteresowaniami o czym świadczy sportowa wersja jego samochodu. Interesuje się wyścigami samochodowymi, tuningiem aut a przedewszystkim designem. Marzeniem, które pragnie zrealizować jest otwarcie i prowadzenie clubu lub pubu dla „szybkiej i wściekłej” klienteli.

Kamil Kwapiński

Wiceprezes Zarządu