Zdjęcie Artura Ziemackiego

Artur BEAR PAW Ziemacki

Wizjoner i aktywista, który z powagą i konsekwencją podchodzący do każdej realizowanej inicjatywy społecznej i ekonomicznej. Pierwsze marki społeczne realizuje od końca lat 90. Stworzył 10 marek z czego połowa na stałe wytwarza usługi dla biznesu a reszta tworzy działania wpomagające reintegrację społeczną i ekonomiczną dla osób potrzebujących. Oprócz Dobrej Ekonomii prowadzi także Bartoszycki Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej.

Zdjęcie Romana Kuzyka

Roman ROMANO Kuzyk

Człowiek, który każdą pracę wykona doskonale a czego się dotnie zaczyna działać i pięknie wyglądać. Złota rączka w szczególności podczas usług realizowanych przez Dobrą Ekonomię dla biznesu. Głównie pracuje w zespole z Anią, Arturem i Piotrem. W Dobrej Ekonomi zajmuje się obsługą zleceń biznesowych oraz logistyką a także zaopatrzeniem podczas tras ogólnopolskich. Prywatnie mąż naszej Ani, z którą wspólnie wychowują swojego dzielnego synka Kubę. Lubi leśne spacery z ich Golden Retriverem o imieniu Fado.

Zdjęcie Anny Kuzyk

Anna ANIKU Kuzyk

Kobieta z sercem na dłoni charakteryzująca się niesamowitą pracowitością. Jest skupiona na celach społecznych Dobrej Ekonomii przez co doprowadza do wyrównywania działalności ekonomicznej ze społeczną. W Dobrej Ekonomii jest kierownikiem od szkoleń i marketingu społecznego oraz przygotowywania długofalowych działań dla społeczności gminnych i miejskich powiatu Bartoszyckiego. Jest mamą cudownego Kuby i żoną naszego Romana. W ich domu na wsi mieszka także pies – Fado.

Zdjęcie Anny Ziemackiej

Anna RUDA Ziemacka

Konsekwencja i umiejętność komunikacji stwarza z niej niesamowitego koordynatora działań i projektów społecznych i zleceń dla biznesu. W Dobrej Ekonomii zajmuje się logistyką dla zespołów pracujących i poruszających się po Polsce. Jako przedsiębiorca z doświadczeniem w Dobrej Ekonomii przypadł jej dział sprzedaży i kontakt z kluczowymi klientem w Polsce. W życiu jest idealną mamą i żoną, wspólnie z Arturem wychowują dwie cudowne córeczki Marysię i Zuzię.

zespol-piotr-kuzyk

Piotr PIECIA Kuzyk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam in rutrum eros. Cras nec neque quis erat dignissim accumsan. Morbi ultricies lorem nec magna rutrum tincidunt. Donec rhoncus, sem sed finibus egestas, risus augue fringilla dolor, sed mattis dolor mi egestas tortor. Aliquam imperdiet, urna eget finibus eleifend, odio purus rutrum nibh, ut hendrerit leo ex sit amet nibh. Proin elementum, arcu quis ullamcorper elementum, nibh diam dictum ante, eu blandit libero lacus sit amet velit. Nulla nec sem ut volutpat.

Zdjęcie Alicji Ziemackiej

Alicja PANDA Ziemacka

Konkretna w działaniu oraz analityczna w myśleniu. W naszym przedsiębiorstwie społecznym odpowiada za porządek finansowy, bez którego nie mogłoby funkcjonować żadne przedsiębiorstwo a na pewno firma z misją społeczną. Efektem jej pracy jest porządek w dokumentach i podatkach. Jeżeli chodzi o pełne księgi handlowe to potrafi znaleźć przysłowiową “igłę w stogu siana”. Prywatnie mama dwóch niesamowitych chłopców Gabriela i Błażeja oraz kota Kropka.

Jakub JAGI Jagiełło

Zaangażowany w każde działanie naszego przedsiębiorstwa społecznego. Pracuje głównie przy ognistych pokazach i warsztatach, chodzeniu po ogniu Teatru Salamandra  oraz przy naszych jurtach mongolskich. Sam o sobie mówi, że “umiejętność pracy jest jego najmocniejszą stroną”, dlatego powierzone  mu zadania wykonuje starannie i szybko. Nie boi się nowych wyzwań a nabyte doświadczenie i wiedzę szybko wykorzystuje jako nowy zasób. Jego atutami są także wewnętrzny spokój, elastyczność i dużo cierpliwości.

Alicja SZARA Gaweł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam in rutrum eros. Cras nec neque quis erat dignissim accumsan. Morbi ultricies lorem nec magna rutrum tincidunt. Donec rhoncus, sem sed finibus egestas, risus augue fringilla dolor, sed mattis dolor mi egestas tortor. Aliquam imperdiet, urna eget finibus eleifend, odio purus rutrum nibh, ut hendrerit leo ex sit amet nibh. Proin elementum, arcu quis ullamcorper elementum, nibh diam dictum ante, eu blandit libero lacus sit amet velit. Nulla eleifend nec sem ut volutpat.

Ekipa Jurtowa

Jurta Family – Specjaliści od naszych Jurt

Praesent non laoreet sapien. Curabitur vestibulum, velit gravida ultricies rhoncus, orci lacus ornare nisl, eu gravida ligula tortor accumsan augue. In molestie mattis quam, id feugiat ex maximus non. Duis sed diam eget purus condimentum pharetra quis facilisis turpis. Morbi id egestas odio, ac tempor ante. Nulla sit amet mi felis. Nam facilisis, odio id maximus consectetur, neque sem cursus felis, ac commodo ipsum leo quis nulla. In hac habitasse platea dictumst. Donec tristique gravida metus vitae vehicula. Phasellus odio orci, tincidunt id tellus nec, tempor tempus lorem. Duis sed elit imperdiet, mattis massa in, lacinia ex. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec nec tempus ligula, a imperdiet arcu. Praesent vitae quam in odio lobortis luctus.

zespol-kamil-kwapinski

Kamil WHITE Kwapiński

Facet, bez którego oprawa graficzna serwisów www, roll-upy, ulotki i foldery Dobrej Ekonomii miała by bardzo ubogi wygląd. Obsługa programów do grafiki tj. Photoshop i Corel to dla niego życie codzienne. Jest człowiekiem z bogatymi zainteresowaniami o czym świadczy sportowa wersja jego samochodu. Interesuje się wyścigami samochodowymi, tuningiem aut a przedewszystkim designem. Marzeniem, które pragnie zrealizować jest otwarcie i prowadzenie clubu lub pubu dla “szybkiej i wściekłej” klienteli.

Andrzej WOOYO Wójcik

Najlepszy techniczny na świecie. Człowiek, bez którego sprzęt ogniowy teatru Salamandra po porostu by nie istniał. Tancerz ognia wykujący ewolucje z zapalonymi łańcuchami i zapalonym kijem oraz ziejący ogniem. W Dobrej Ekonomii zajmuje się przygotowywaniem sprzętu do ognistych pokazów oraz wraz z żoną Wiolą sprzedażą sprzętu dla klientów indywidualnych i teatrów ognia. Obecnie zajmuje się także przygotowywaniem działań reklamowych i filmowych w ramach promocji nowych ognistych produktów Dobrej Ekonomii.

zespol-ewa-sielewicz

Ewa HAJOWA Sielewicz

Nasza najbardziej zapracowna członkini, która w Dobrej Ekonomii zajmuje się wspomaganiem działaniań na rzecz biznesu oraz zarządzaniem. W wolnych chwilach wspomaga usługi spółdzielcze swoim wyczuciem designerskim oraz umiejętnościami krawieckimi. Osoba z dużymi pokładami energi i myślenia koncepcyjnego. W ramach Dobrej Ekonomii przygotowuje obecnie usługi na rzecz osób prywatnych z terenu Niemiec oraz innych krajów Europy. Prywatnie żona naszego Pana Krzysztofa oraz mama Adriana i Wojtka.

zespol-krzysztof-sielewicz

Krzysztof HAJO Sielewicz

Fachowiec w specjalistycznych realizacjach dotyczących artystycznego spawania metalu. W Dobrej Ekonomii zamuje się konsultacjami technicznymi oraz logistyką. Posiada uprawnienia na wszelkie pojazdy w związku z tym jest nie zastąpiony w działaniach ogólnopolskich. Jest człowiekiem z dużym doświadczeniem zawodowym, które jest wzbogacone o elementy prowadzenia własnego przedsiebiorstwa i korzystania ze środków pomocowych UE. Wspólnie z Panią Ewą jako małżeństwo wspólnie opiekują się swoimi synami.
Waldemar KALA Małan

Waldemar KALA Małan [*]

Złota rączka w dziedzinie obórki drewna, człowiek, który swoją pasją do pracy zarażał innych. Odpowiadał w Dobrej Ekonomii za prowadzenie stolarni, która została stworzona właśnie dla niego. Spod jego palców wyszły pierwsze projekty naszych Jurt. Był zaangażowany w budowę jachtów, które pływają po Mazurskich Jeziorach. Jego stolarnia była jego królestwem i miała mu pomóc w osiągnięciu marzeń – wybudowania Łodzi Wikingów. Odszedł 22 lipca 2014 roku.